EBC
Seria EBC składa się z unikalnie zaprojektowanych talerzy dla nowoczesnych potrzeb muzycznych, takich jak muzyka elektroniczna, techno ale nie tylko. Sprawdź jeśli lubisz eksperymentować.
21″ Rough Ride
Wyjątkowe, ciemne, suche i efektywne brzmienie z krótkim rezonansem. Idealne do grania Breakbeatu, Trip-Hopu i szybkich rytmów. W środkowej części są cztery, młotkowane duże wgłębienia w kształcie kwadratu.

21″ Glassy Ride
Bardzo czuły Ride o grubości Medium-Thin. Toczony i młotkowany na krawędzi górnej części talerza. Długi czas rezonansu, lekko szkliste brzmienie. Idealny do stosowania po lewej stronie, jako dodatkowy ride efektowy w szybszych tempach. Pełen średnich i wysokich tonów.

20″ Bright Ride
Potężny i jasny atak oraz głębokie brzmienie talerza. Ogromny i głośny Bell, idealny do gry w szybkich tempach – nie rozmywa się. Brzmienie pasuje do elektronicznych stylów muzycznych ale sprawdzi się również tam, gdzie potrzebny jest selektywny ride z głośną kopułką.

18″ Sibilant Crash
Mocno młotkowany. Górna strona jest toczona, dolna naturalna. Oryginalny dźwięk z szybką eksplozją i krótkim wybrzmieniem. Świetny również do wykorzystania jako ride w stylu Jungle/Drum’n’Bass. Bardzo unikalny dźwięk.

19″ Full Crash
Przeciwieństwo Crasha Sibilant 18”. Bardzo czysty, jasny dźwięk. Nie młotkowany,
wypolerowana powierzchnia po obu stronach. Typowy uniwersalny Crash, który zwykle jest zawieszony po prawej stronie.

12″ Fx China
Bardzo czuła mini china. Część boczna jest bardzo cienka, a część środkowa jest głęboko młotkowana i posiada 6 otworów, każdy o średnicy 1,5 cm. Ten talerz jest stricte instrumentem efektowym, bardzo dobrze brzmi w połączeniu z grą na kotłach.

13″ Noisy Hat
Bardzo gruby dolny talerz z ogromną kopułką, górny również ma ten sam rozmiar ale jest cieńszy. Bardzo mocne średnie tony z powodu ogromnego górnego bella. Mocny atak, ale nie do końca brzmi jak typowe talerze do Rocka. Sprawdź jeśli lubisz eksperymenty.

Wyświetlanie jednego wyniku